SEK Internatiol School
El-Castillo

اولین مدرسه این گروه آموزشی در سال 1897 در شهر مادرید تاسیس شد و در حال حاض این مجموعه دارای 9 مدرسه و 1 دانشگاه می باشد که بیش از  5500 دانش آموز با 50 ملیت مختلف در آن مشغول به تحصیل در آن می باشند.

اولویت این مجموعه فراهم کردن بهترین امکانات و محیط آموزشی برای دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنها برای موفقیت در زندگی شخصی و مفید بودن هر فرد برای جامعه می باشد 

:SEK اساس و پایه متد آموزشی مدارس

تدریس دروس تحصیلی مطابق با سیستم  آموزشی اسپانیا و سیستم  به صورت هم زمان IBآموزشی 

توسعه همه جانبه مهارت های عاطفی، فکری و هنری

آموزش روش های لازم برای استفاده از دانش و مهارت های فردی برای مواجهه با مشکلات زندگی

استفاده از جدید ترین وسایل کمک آموزشی

استفاده از سیستمهای پیشرفته ارزیابی و تجزیه و تحلیل داده برای یافتن متد آموزشی مناسب برای هر داشن آموز و بررسی میزان پیشرفت و نیازهای آموزشی آنها به صورت فردی

برای شرکت در سمینار مدرسه همین حالا ثبت نام کنید

فعالیت های آموزشی

محیط مدرسه به گونه ای طراحی شده است که داشن آموزان هم در زمان حضور در کلاس های درسی و هم در زمان اقامت در خوابگاه ها به بهترین امکانات رفاهی دسترسی داشته باشند تا بتوانند با تمرکز لازم به فعالیت های آموزشی بپردازند. به طور کلی محیط کلاس های درسی به گونه ای است که دانش آموزان از حضور مداوم و طولانی مدت در این فضاها خسته نشوند  و همواره احساس راحتی و آرامشی مانند حضور در خانه را داشته باشند. 

فعالیت های فوق برنامه

این فعالیت ها از دوشنبه تا جمعه بعد از اتمام ساعت درسی مدرسه و یا آخر هفته ها، توسط متخصصین و مربیان مربوطه انجام می شود. هدف این برنامه ها راهنمایی و قرار دادن هر فرد در مسیر صحیح برای انجام و ادامه فعالیت های هنری و ورزشی در نظر گرفته شده است.

این فعالیت ها شامل کلاس های ورزشی، موسیقی، تئاتر، بازدید از مراکز علمی و موزه ها، بازدید از مراکز تفریحی مثل باغ وحش، شهر بازی…

امکان برگذاری کلاس های ادبیات فارسی و تاریخ برای دانش آموزان ایرانی در ساعات خارج   .از برنامه درسی وجود دارد

خوابگاه

در محیط مدرسه خواب گاه های دخترانه و پسرانه در دو ساختمان مجزا وجود دارند. هر کدام از این ساختمان ها مجهز به تمامی امکانات رفاهی برای اقامت دانش آموزان می باشد. در تمامی ساعات شبانه روز 7 مربی در خوابگاه ها حضور دارند. اتاقهای خواب 2 تا 3 تخته می باشند ومحیط خوابگاه ها به گونه ای طراحی شده است که هر دانش آموز با سایر افرادی که در یک رده سنی قرار دارند در ارتباط باشد.

University of jose camilo cela

این دانشگاه خصوصی از زیر مجموعه های رسمی گروه آموزشی  سک  می باشد که در مجاورت مدرسه الکاستیو واقع شده است. دانش آموزان فارق التحصیل از مدارس سک می توانند بدون آزمون ورودی و به محض اتمام تحصیلات در دوره پیش دانشپاهی می توانند تحصیلات خود را در این دانشگاه آغاز کنند.

رشته های زیادی در مقاطع لیسانس، فوق لبسانس و دکتری توسط این دانشگاه ارائه می شود و کمپ ورزشی و اقامتگاه با امکانات فوث العاده برای دانشجویان در محیط دانشگاه تعبیه شده است

تور بازدید از مدرسه

SEK El-Castilo

این مدرسه در شمال غرب مادرید در منطقه ویلانووا کانیادا واقع شده است. فاصله مدرسه تا مرکز مادرید حدودا 30 دقیقه می باشد و دسترسی به این مرکز از طریق سیستم حمل و نقل عمومی قابل دسترسی می باشد. 

ایمیل

E-mail: sek-castillo@sek.es Tel: (+34) 91 815 08 92 / Fax: (+34) 91 815 11 40

آدرس

Urb. Villafranca del Castillo. Castillo de Manzanares, s/n Villanueva de la Cañada. 28692 Madrid, España

تلفن

Tel: (+34) 91 815 08 92 Fax: (+34) 91 815 11 40

SEK فرم درخواست شرکت در سمینار مدرسه

Close Menu