فعالیت های فوق برنامه

EL-Castiilo

فعالیت های فوق برنامه

این فعالیت ها از دوشنبه تا جمعه بعد از اتمام ساعت درسی مدرسه و یا آخر هفته ها، توسط متخصصین و مربیان مربوطه انجام می شود. هدف این برنامه ها راهنمایی و قرار دادن هر فرد در مسیر صحیح برای انجام و ادامه فعالیت های هنری و ورزشی در نظر گرفته شده است.

این فعالیت ها شامل کلاس های ورزشی، موسیقی، تئاتر، بازدید از مراکز علمی و موزه ها، بازدید از مراکز تفریحی مثل باغ وحش، شهر بازی…

امکان برگذاری کلاس های ادبیات فارسی و تاریخ برای دانش آموزان ایرانی در ساعات خارج از برنامه درسی.

فعالیت های ورزشی

در این مدرسه فعالیت های ورزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستندو این فعالیت ها معمولا به صورت روزانه در ساعات درسی و به صورت فوق برنامه صورت می گیردد. در دوره ی تحصیلی با توجه به روحیات و علایق هر فرد، امکان انتخاب انواع رشته های ورزشی توسط شخص دانش آموز امکان پذیر می باشد. و این ورزش ها توسط مربیان و اساتید حرفه ای آموزش داده می شود تا امکان رشد و شکوفایی و یاد گیری هر رشته ورزشی در بالاتریین سطح و کلاس جهانی فراهم آورده شود

مجموعه ورزشی

کمپ ورزشی این گروه آموزشی از کاملترین و مجهزترین مجموعه ورزشی در میان مدارس دنیا می باشد. 14 زمین تنیس، 7 زمین فوتبال،4 زمین بسکتبال، زمین والیبال، گلف، پیست اسب سواری، باشگاه بدن سازی، باشگاه ورزش های رزمی،استخر و سونا... از جمله امکانات ورزشی موجود در این مدرسه می باشد.

کلاس های موسیقی

کلاس های موسیقی به صورت اجباری برای دانش آموزان دوره ابتدایی برگذار می شود. در این کلاس ها یک ساز و قوانین اولیه موسیقی در طول سال تحصیلی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

امکان تحصیل در مدرسه موسیقی و اخذ دیپلم موسیقی برای دانش آموزان سنین مختلف فراهم می باشد. و در صورت تمایل می توانند تحصیلات خود را پس از فارق التحصیلی در این مدرسه در دانشگاه های موسیقی به صورت حرفه ای دنبال کنند.

اردوهای تفریحی

این اردوها در تعطیلات آخر هفته و تعطیلان رسمی برگذار می شود. و شامل برنامه های تفریحی، سیاحتی، بازدید از مراکز دیدنی و توریستی،موزه ها، باغ وحش، پارک آبی، تئاتر، سینما….

برنامه زمان بندی این اردوهای تفریحی در ابتدای سال تحصیلی به اولیا ارائه می شود و در صورت موافقت پدر و مادر با هر برنامه تفریحی امکان شرکت برای دانش آموزان فراهم می گردد.

کارگاه های آموزشی

در اوقات خارج از برنامه های آموزشی جلسه های هم فکری و بحث برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظریه ها و همچنین روش های عملی کردن و اجرا کردن آن ها برگذار میشود، که در این میان اساتید مربوطه به دانش آموزان کمک می کنند که این تفکرات را به واقعیت ها نزدیک کنند و با استفاده از امکانات موجود در کارگاه ها و آزمایشگاه های داخل مدرسه ان ها را اجرا کنند.

Close Menu