یادگیری زبان اسپانیایی در مادرید

شرکت یورو ایرانیان با همکاری گروهی از آموزشگاه های معتبر اقدام به برگذاری دوره های آموزش زبان در اسپانیا کرده است. این دوره ها به طور معمول به صورت فشرده می باشند و 1 سال به طول می انجامد و هدف از گذراندن این کلاس ها رسیدن از سطح مبتدی به سطح B2  می باشد.

پس از گذراندن این دوره آموزشی بدیهی است که دانشجویان می توانند برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیا اقدام نمایند و تحصیلات تکمیلی خود را در این کشور شروع کنند.

آموزشگاه های طرف قرارداد شرکت یورو ایرنیان جز بهترین آموزشگاه های موجود در اسپانیا می باشند که زیر نظر موسسه سروانتس فعالیت می کنند و مدارک دریافتی از این آموزشگاه ها ارزش بین المللی دارند و مورد تایید سفارت اسپانیا می باشد.

AIL MADRID

همین امروز در کلاس های آیل مادرید ثبت نام کنید

به همراه خوابگاه و کلاس های فوق برنامه متنوع

اخذ ویزا تحصیلی در سریع ترین زمان ممکن

 دلیل یادگیری زبان اسپانیایی

یکی از زبان های تشکیل شده از زبان لاتین زبان اسپانیایی می باشد که در این روزها در 26 کشور دنیا این زبان را به عنوان زبان مادری شان می دانند و سخن می گویند. این زبان با بیش از 850 میلیون نفر گویش ور در رده سوم قرار گرفته است و جزء یکی از زبان هایی است که در دنیا پرکاربرد می باشد. در برخی از کشورها به زبان اسپیانیایی صحبت می کنند و این کشور ها عبارتند از: اسپانیا، آرژانتین، پرو، پاراگوئه، کوبا، مکزیک، شیلی، اروگوئه، ونزوئلا، کلمبیا و… . این زبان در آمریکای جنوبی کاربرد فراوانی دارد. این زبان نسبت به زبان های پرتغالی، فرانسه و مخصوصا ایتالیایی شباهت زیادی دارد. زبان اسپانیایی از زبان انگلیسی پیچیده تر می باشد، ولی از لحاظ تلفظ راحت تر از زبان انگلیسی است. این زبان بسیار شاد و مملو از موسیقی و زندگی می باشد. زبان اسپانیایی از لحاظ یادگیری ساده دومین زبان در دنیا شناخته شده است. همچنین کشور اسپانیا به خاطر داشتن دانشگاه هایی با رتبه عالی در جهان می تواند مکانی بسیار مناسب برای ادامه ی تحصیل دادن برای تمام دانشجویان در تمام دنیا و مخصوصا ایران باشد. به خاطر ارتباطات اقتصادی و بازرگانی بسیار بین دو کشور اسپانیایی زبان و کشور ایران در بیشتر شرکت ها و سازمان های گوناگون دولتی و غیر دولتی نیاز به زبان اسپانیایی احساس می شود. تنها زبانی که در کشور ما کانال تلویزیونی دارد زبان اسپانیایی می باشد که با توجه به مراودات سیاسی، بازرگانی، تجاری، فرهنگی و… که بین ایران و تعداد زیادی کشورهای آمریکای لاتین بر قرار می باشد باعث شده است که در ایران افراد زیادی که به این زبان تسلط دارند بازار کار مناسبی پیدا کنند.

هدف از تحصیل زبان اسپانیایی در اسپانیا

 

 

یاد گرفتن زبان اسپانیایی به شکل دانشگاهی و کاملا کاربردی

آموختن لحجه و تلفظ صحیح فرا گرفتن چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری از سطح مبتدی تا پیشرفته

 به وجود آمدن فرآیند انگیزش در زبان آموز با در نظر گرفتن هدف های منظم آموزشی در طی دوره ها

توانمندی در نوشتن متون و همچنین نامه نگاری  یادگیری اصلاحات روزمره به خاطر زندگی و تحصیل در یک کشور اسپانیایی زبان

Close Menu